Oda në media

Teatri Oda “stadiumi” i tifozëve të Liverpoolit në Kosovë

Teatri “Oda” në Prishtinë, të hënën në mbrëmjet do të shndërrohet në “Anfiel Road”, pasi tifozët e skuadrës së famshme angleze, Liverpool që gjinden në Kosovë, do të mblidhen sëbashku për ta shikuar ndeshjen kundër Arsenalit, që luhet prej orës 21:00.

Grupi zyrtar i tifozëve të Liverpoolit në Kosovë “Kosova Reds”, ka bërë një njoftim publik, ku i ka ftuar të gjithë tifozët që të mblidhen për ta parë skuadrën e tyre të zemrës, ku nuk do të mungon edhe këndimi i himnit të njohur “You’ll Never Walk Alone”.

Ky organizim vije si rezultat i vendeve të vogla në lokalet e kryeqyteti për ta parë Liverpoolin, pasi numri i tifozëve është i madh.

“Kosova Reds” janë të njohur edhe zyrtarisht nga klubi i Liverpoolit si tifozë zyrtarë nga Kosova dhe janë ndër më të organizuarit në vend.

Në disa raste në mënyrë të organizuar kanë qenë në Angli për ta parë skuadrën e tyre të zemrës në “Anfield Road”./Gazeta Tribuna/

Ja njoftimi i plotë

Mos Harro!

Kosova Reds-at mblidhen te henen nga ora 20:30 ne Teatri ODA ne Prishtine (te Pallati i Rinise) per te ndjekur ndeshen kunder ARSenal-it!

Ftohen te gjithe TE KUQTE te vijne ate nate, ne nje atmosfere qe vetem Kosova Reds dijne ta bejne!

Ju lutem shperndajeni kete informate tek miqte tuaj!

http://gazetatribuna.com/arena/teatri-oda-stadiumi-i-tifozeve-te-liverpoolit-ne-kosove/

Këtë javë në ODA

E hëne

E martë

E mërkurë

E enjte

E premte

E shtunë

E diel

Ngjarjet e Ardhshme

26.02.2024

E hëne

27.02.2024

E martë

28.02.2024

E mërkurë

29.02.2024

E enjte

01.03.2024

E premte

02.03.2024

E shtunë

03.03.2024

E diel

ODA përkrahet nga